Зв'яжіться з менеджером по продажам: +38 067 39 00 170

Будівельні матеріали в накращих цінах ! Великий вибір асортиметну!

Про нас

Ми пропонуємо якісні будівельні матеріали від відомих європейських та українських виробників по доступних цінах з доставкою. Професійні консультанти поможуть Вам у виборі будівельних матеріалів. В нашому магазині завжди діє гнучка система знижок. Магазин "Євробуд" стабільно працює і радує наших покупців з 2000 року. Ми находимося в м.Новий Розділ, Львівської області, пр. Шевченка 16 або дзвоніть за номером н.т.: (03261)21325, (03261)26332 ми завжди Вам раді.

Чому саме ми?

Дешево!

Тільки в нас Ви найдете великий вибір асортименту за доступною ціною.

Якісно!

Продукти тільки від сертифікованих виробників.

Швидко!

Завдяки великому складу, "під рукою" буде все що потрібно.

Асортимент

loga html js i css

Утеплюючі матеріали

Матеріали, що відрізняються невеликою теплопровідністю. Використовуються для теплової ізоляції огороджувальних кострукцій будівель та інших споруд, промислового устаткування і трубопроводів.

loga html js i css

Засоби кріплення

Стандартизовані вироби різноманітною номенклатури промислового або широкого призначення.До них належать: гвинти, болти, шурупи, шпильки, гайки, гвинти, болти тощо.

loga html js i css

Вікна і двері

В нас Ви також найдете вікна та балконні двері. Виробником яких є "Єкран-вікносвіт", який працює на ринку з 2000 року.

loga html js i css

Інтсрументи

Оснащення потрібне для будівельних процесів, до них належать: плоскогубці, рулетка, набір ключів, молоток, степлер, рівень тощо.

loga html js i css

Гіпсокартон

Обробний будівельний матеріал. Призначається для опорядження та влаштування неопорних стін, перегородок, підвесних стель тощо.

loga html js i css

Лакофарбові матеріали

Використовуються для захисту кострукцій від впливу атмосферної корозії та надання виробу товарного вигляду.

loga html js i css

Декоративні матеріали

До декоративних матеріалів належать шпалери, обої, плитка тощо.

loga html js i css

Електро-інструменти

До електроінструментів належать: болгарки, шуруповерти, перфоратори, дрилі, фрезери тощо.

Теплі кредити

Ми працюємо з державними банками по заміні вікон та балконних блоків, а також утеплення фасадів.Вікна та балконні блоки від провідного виробника "Екран-Вікносвіт", який працює на ринку з 2000 року.Металопластикові конструкції,алюмінієві а також євробус з енергоощадними склопакетами.Salamander, Brugmann, Maxima мають міжнародні сертифікати якості і є одними з найкращих профільних систем в Європі. Дзвоніть нам за номером телефону: (03261)26332, 0673900170 або пишіть на елект. адресу: jljnrozdol@gmail.com і профейсійний консультант розповість Вам, що потрібно для "теплого кредиту".